JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Fjolla Morina ndan foton intime me bashkëshortin biznesmen: Kjo është ajo që dua të bëj me ty
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 17/01/2021 11:37

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Biznesmeni Fisnik Syla dhe njëkohësisht bashkëshorti i këngëtares Fjolla Morina, ka festuar ditëlindjen e tij të 30-të. Me këtë rast, këngëtarja Morina i ka organizuar atij një festë speciale me familjarët dhe rrethin e ngushtë të të afërmëve të tyre. Këngëtarja gjithashtu i ka bërë publike fotot nga festa, ndërsa nuk kanë munguar komentet dhe pëlqimet nga ana e fansave. Së fundmi, Fjolla publikoi disa imazhe më intime të realizuara gjatë festës, ku çifti shfaqen duke i dhuruar një puthje të zjarrtë njëri-tjetrit. Në mbishkrimin e fotografisë së publikuar në Instagram ajo shkruan: “Kjo është ajo që dua të bëj me ty gjithmonë”.