JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Tha se do zhvishej nëse fitonte Lazio, tifozja mban fjalën
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 16/01/2021 13:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Tifozja speciale e Lazios, Ana Falki, bëri një premtim të madh për tifozët para derbit me Romën, teksa tha se nëse bardhekaltrit do fitonin në derbi, ajo do të shfaqej tërësisht e zhveshur dhe vetëm me maskë.

Këtë premtim Falki e ka mbajtur. Pas ndeshjes, ku Lazio triumfoi me rezultatin 3-0, postoi në “Instagram” një foto, ku shfaqej e zhveshur komplet. Ana Falki, është nga Finlanda me origjinë, por prej vitesh jeton në Itali dhe nuk e ka fshehur kurrë faktin që është një tifoze e çmendur e skuadrës kryeqytetase së Lazios.