JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

“Lediana e bukur sikur zana”, Mevlani surprizon Ledianën me këngën që i dedikon
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 13/01/2021 23:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në puntatën e sotme është publikuar takimi i parë i Ledianës me Mevlanin. Ky i fundit e ka surprizuar Ledianën duke i dedikuar një këngë, të cilën e krijoi ai vetë me vargjet “Lediana e bukur sikur zana...”. Mevlani e emocionoi atë jo pak, ndërsa Lediana i dha një përqafim duke i thënë se e emocionoi dhe e bëri të dalë nga vetja. Ndërkohë, Mevlani u shpreh se kjo ishte hera e parë që i dedikon dikujt një këngë.