JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Melisa i kthehet Mevlanit: Të gjithave i ke dhuruar lule e çokollata, mua më përplase pas mullarit
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 13/01/2021 20:37

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Melisa është shfaqur shumë e lënduar gjatë puntatës së sotme nga veprimi i Mevlanit, pasi ky i fundit i dedikoi një këngë Ledianës në takimin e tyre të parë. E pikërisht kjo gjë solli shpërthimin e Melisës. Kjo e fundit i tha Mevlanit se ka surprizuar gjithmonë vajzat e tjera në takime me çokollata e lule, ndërsa atë e ka përplasur te mullari.

Më konkretisht, Melisa e mërzitur është shprehur se:

Sindin e surprizove me lule dhe arush, Ledianën me këngë, Melisën zgjodhe ta përplasësh pas mullari për ta surprizuar? Në këto momente Melisa të hedh poshtë Mevlan. Prekem se jam një ndër vajzat dhe kur të kam thënë të kam xhan, ke bërë rolin e xhelozit tani të hedh poshtë dhe nuk më intereson të dal më me të. Mua më hodhe poshtë me këtë. Të gjithave i ke dhuruar lule e çokollata.