JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Përdhunoi 15-vjeçaren në Babrru, dënohet me 12 vite burg Abaz Dogu!
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 13/01/2021 13:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gjykata e Tiranës ka vendosur 12 vite burg për Abaz Dogun, të moshuarin që përdhunoi të miturën në Babrru. Gjithashtu është dënuar me 11 vite burg Klajdi Rami. Gjykata ka dënuar me burg dhe dy të mitur të tjerë, por në një masë më të vogël.

Kujtojmë se Abaz Dogu, ishte roja i shkollës ku mësonte 15-vjeçarja. Fillimisht, kjo e fundit u përdhunua nga Dogu dhe më pas tre të rinjtë e tjerë, që i bënin presion përmes videove intime.