JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Babai i tyre shënon supergol, fëmijët e Messit shpërthejnë në festë nga shtëpia
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 12/01/2021 14:22

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Lionel Messi duket se ka lënë pas momentet e vështira dhe është rikthyer që të marrë sërish vëmendjen në “La Liga” me fanellën e Barcelonës. Në ndeshjen që katalanasit fituan me shifrat 0-4 ndaj Granadas, ylli argjentinas arriti që të shënonte dy gola.

Por video që është shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale është festimi i fëmijëve në familjen e Mesit. Teksa Lionel do të gjente rrjetën nga goditja e dënimit, Mateo Mesi, 5-vjeçari së bashku me vëllain e tij të vogël Ciro kanë shpërthyer në festë pasi pritën më vëmendje topin që të përfundonte në rrjetë.