JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Po bëhej gati për t’u futur në fushë, futbollisti harron kufjet në vesh
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 12/01/2021 11:33

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një episod i çuditshëm ka ndodhur në sfidën mes Sëlltikut dhe Hibernianit e vlefshme për javën e 23-të të kampionat skocez. Futbollisti i talentuar i Sëlltikut, Armstrong Oko-Fleks do ta kujtojë për shumë gjatë debutimin e tij për gjigantin skocez.

18-vjeçari u aktivizua në minutën e 61-të, duke zënë vendin e Harper. Fleks ishte shumë i emocionuar teksa harroi të hiqte nga veshi kufjet “AirPod-sat”. Talenti po bëhej gati të futej në fushë, mirëpo më pas e kuptoi se kishte të vënë në veshin e tij AirPod-sat. Natyrisht që debutimi i tij pushtoi rrjetet sociale, duke bërë xhiron e internetit.