JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Për’puthen/ Postimi provokativ i Arjonit për Tean shkakton debate në studio
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 24/11/2020 19:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Emisioni i sotëm i “Për’puthen” ka nisur me një debat midis Teas dhe Arjonit. Ky i fundit ka provokuar Tean me anë të një postimi që ka bërë në llogarinë e tij të Instagram-it, duke publikuar një foto ku Tea shfaqet e përgjumur në mes të emisionit. Përveç kësaj ky i fundit ka vendosur edhe një “emoji” që tregon që dikush fle gjumë.

Nga ana tjetër, Arjoni ka thënë se:

“Nuk bera dicka negative thjesht nenvizova realitetin.”

Duke u munduar të bindi edhe të tjerët, sikur të ishte diçka normale.

Ndërkohë Tea ka thënë se:

Ti ke postuar jo vetëm këtë në instagram, por edhe një foto tjetër timen, me ate kostumin sportiv.

Pas përfundimit të fjalës së saj Arjan Konomi shtoi edhe një koment duke thënë se kjo mund të quhet "bukuroshja e fjetur".