JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Young Zerka neglizhon Ronela Hajatin dhe Samanta Karavellon: Të dashurën e dua me by*** të mëdha
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 24/11/2020 17:04

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Këngëtari i njohur Young Zerka e do partneren me të pasme të mëdha. Ky i fundit i ftuar në “After party”, u pyet nëse tek partnerja preferonte gjoks të madh apo të pasme si të Kim Kardashian.

Siç duket Young Zerka pëlqen vithet e mëdha pasi tha se:

“Të mëdha me atë harkun kështu, braziliane”

Duke e bërë edhe me duar formën e të pasmeve. Gjithashtu, u pyët se kë do të zgjidhte mes Samanta Karavellos dhe Ronela Hajatit, por Zerka i neglizhoi të dyja dukë thënë “Rihanna”. Young Zerka tashmë është single. Ai është ndarë nga Ronela pas një lidhjeje që nuk u konfirmua asnjëherë edhe pse lajmet në rrjet nuk munguan. Ronela dhe Samanta kanë qenë shoqe të ngushta por sot nuk flasin më.