JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Panik në shtëpinë publike, klienti del pozitiv me koronavirus pasi mori shërbimin e prostitutës
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 24/11/2020 7:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një burrë nga Hong Kongu i cili kërkoi shërbimet e një prostitute në një shtëpi publike para se të dilte pozitiv me Covid-19 të dielën ka shkaktuar një ‘operacion’ të madh për gjurmimin e kontakteve dhe për të gjetur punonjësen e s*ksit që shkoi me të. Të hënën oficerët shkuan në shtëpinë publike, por nuk arritën dot të gjenin prostitutën, e cila kishte kaluar disa orë më klientin e infektuar.

Policia tha:

Punonjësja e s*ksit nuk u gjet sepse burri nuk ishte në gjendje të tregonte se në cilin kat dhe njësi kishte qenë.

Mësohet se tashmë të gjithë në shtëpinë publike do t’i nënshtrohen testit për Covid-19. Gjithashtu mediat raportojnë se burimi i infeksionit i burrit që krijoi “panik” është i panjohur.

Burimi: SCMP.com | Përktheu dhe Përshtati: JOQ ALBANIA