JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Najada Çomo feston ditëlindjen/ Edi Rama s’di si ta urojë, ia ndërron foton dy herë
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 21/11/2020 9:57

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Shefja e spitalit Infektiv Najada Çomo feston sot ditëlindjen. Lidhur me këtë ka reaguar edhe Edi Rama, duke e uruar mjeken në facebook. Në fillim, Rama ka vendosur që ta urojë mjeken me një foto ku ka dalë duke qeshur me flokë të kuqe dhe me një buqetë lule në dorë. Më pas ai e ka ndryshuar foton duke vendosur mjeken me maskë dhe të lodhur nga puna brenda spitalit.

Kujtojmë se Çomo lexoi dje një deklaratë, ku shumë qytetarë e quajtën politike dhe aspak korrekte për një mjeke që punon në vijën e parë të frontit.