JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Romanca me truprojën/ Zbulohet tradhëtia e Princeshës së Dubait, e ‘mbërtheu’ me 1.2 mln paund
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 21/11/2020 8:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Princesha Haya, gruaja e gjashtë dhe më e re e miliarderit Sheik Mohammed Al Maktoum, e ka tradhëtuar sundimtarin për rreth 2 vite. Zbulohet se gruaja e sundimtarit për rreth dy vite ka jetuar një histori dashurie me truprojën britanik. Që ky i fundit të mos fliste, Princesha Haya e ka paguar truprojën me rreth 1.2 milion si dhe e ka pajisur me armë të mirë. Kjo tradhëti është zbuluar, teksa çështja u dërgua në Gjykatën e Lartë. Pas konfliktit, Princesha Haya, fitoi kujdestarinë e dy fëmijëve që ka me miliarderin Sheik Mohammed Al Maktoum.

Burimi: www.infobae.com/Përktheu dhe përshtati: JOQ Albania