JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

I njohur për jetën e luksit, ylli i rrjeteve sociale shkatërron makinën 3.4 milion dollarëshe
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 21/11/2020 1:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Adoleshenti 17-vjeçar Gage Gillean, një yll i rrjeteve sociale ka humbur kontrollin e makinës së të atit super milioner dhe e ka shkatërruar atë. Imazhet e publikuara kanë kapur momentin kur makina duket plotësisht e shkatërruar, ndërsa pjesëi duken të shpërndara në rrugë. Makina është shumë e rrallë dhe e vetme në llojin e saj. Çmimi i saj kapte një vlerë prej 3.4 milion dollarë. Ndërkohë i riu ia ka hedhur paq nga aksidenti dhe këtë lajm e bëri të ditur në rrjetet sociale duke falenderuar Zotin që shpëtoi.

Burimi: news.com |Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania