JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Ana “shpërthen” pas takimit të Fatjonit me Melisën: Ai e sheh atë vetëm si objekt seksi
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 20/11/2020 19:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mbremjen e sotme, emisioni i njohur “Për’puthen”, ka nisur me takimin e zjarrtë të Fatjonit dhe Melisës, ku ajo që ra në sy ishin ngacmimet e tyrë gjatë gjithë kohës. Por, siç duket Ana është prekur nga ky takim, pasi shfaqet shumë serioze. Vlen të theksohet se Ana e ka shprehur edhe më parë hapur pëlqimin e saj ndaj Fatjonit. Ndërkohë, sipas Anës, Fatjoni po “kthen reston”, pasi më parë ishte Ana ajo që akuzohej nga Fatjoni se përkëdhelej me meshkujt.

Kjo e fundit, tha se:

“Mua më vjen keq që Melisa po përdoret nga Fationi sinqerisht. Është vetëm një lojë, është e qartë se ai Melisën e sheh vetëm si objekt seksi, one night stand, vetëm kaq. Është shumë e ulët që mashkulli ta uli veten në këtë kategori, vetëm për të kthyer reston.”