JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Takimi i Melisës me Fationin bën xheloze Anën: Merr frymë se po të dridhet zëri
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 20/11/2020 18:47

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mbremjen e sotme, emisioni më i përfolur “Për’puthen”, ka nisur ndryshe nga çfarë jemi mësuar të shohim zakonisht. Emisioni nisi me plot të papritura ku takimi i Melisës dhe Fationit vetëm pas pak minutash u ndërpre dhe më pas kamerat u fiken. Ndërkohë, në studio Melisa shpjegoi se gjithçka ndodhi për shkak të problemeve të saj personale dhe se nuk kishte lidhje me Fationin. Por ndërsa ajo fliste, ndërhyri Ana, e cila ka treguar hapur pëlqimin që ka për Fationin, ndërsa u duk disi xheloze.

Kjo e fundit i tha Melisës se:

“Merr frymë se po të dridhet zëri!”

Ndërsa kjo e fundit iu përgjigj që të shihte veten, sepse ke gjithë kohën duke pirë ujë.

Biseda mes Anës dhe Melisës:

Ana: Merr frymë se po të dridhet zëri

Melisa: Ti kujdes për veten tënde se ke gjithë kohën duke pirë ujë

Ana: Do pak dhe ti shpirti i vogël?

Melisa: Po desha

Ana: Merre, po vetëm më kthe bidonin