JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Ana tha është gay, Shqipja-Beratit: Erdhe për mua e ike për mua! Do takohemi jashtë
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 29/10/2020 9:53

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ai është bukuroshi nga Kosova, i cili hyrri tek "Përputhen" për të njohur Shqipen dhe për ta parë si partnere të jetës. Berati ishte ai djali i kuruar dhe shumë i bukur i cili u akuzua nga Ana se është Gay. Ai e përkrahte Shqipen për çdo gjë. Madje edhe pasi ajo u përjashtua nga "Përputhen" deri në një afat kohor të pacaktuar, Berati vazhdonte ta mbronte atë. Rasti konkret ndodhi puntatën e djeshme, ku Berati kërkoi të ikte vetëm sepse Shqipja ishtë përjashtuar dhe ai e kishte deklaruar që në fillim që në emision ndodhej vetëm për atë femër. Sipas Shqipes në nje postim në rrjetin social ‘Instagram' përmes një ‘Instastory’, ajo shkruan se këtë mund ta bëjë vetëm një person i vërtetë dhe burrë siç është Berati. Ajo ka akuzuar vajzat e tjera tek "Përputhen" për shpifje dhe se e vërteta gjithmonë del. Gjithashtu ajo i ka premtuar një takim jashtë Beratit.

Shqipja shkruan:

Ti je personi më i vërtetë sipas meje. U tregove burrë se erdhe për mua dhe ike po për mua. Le të shpifin, e vërteta gjithmonë del, por unë ende skam folur. Takimin tonë do ta bëjmë jashtë.