JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Qeshi se i foli Edi Rama/ Shoqërohet në komisariat gruaja në Tiranë
Shkruar nga: V Gashi | Publikuar më: 28/10/2020 23:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një qytetare ka qënë duke dalë nga puna pranë Kalasë së Tiranës, kur ka parë kryeministrin Edi Rama t’i flasë në rrugë. Pasi nuk e ka dëgjuar kryeministrin se çfarë i thoshte, ajo e ka kaluar me një të qeshur. Por, pas këtij reagimi Teuta Baçi, ka përfunduar në komisariat.

Qytetarja ka përfunduar në komisariatin numër 1 me urdhër të gardës, pasi këta të fundit e konstatuan duke qeshur e për këtë arsye sipas tyre, ajo po prishte rendin dhe qetësine publike. Historia e pabesueshme e qeshjes së ndaluar, rrëfehet edhe nga vetë gruaja që qeshi.

Teuta Baçi është shprehur se:

“Isha duke dalë nga puna që ndodhet në Kalanë e Tiranës dhe pash kryeministrin, ku pasi ai tha diçka që une nuk e dëgjova mirë, qesha me zë të lartë”.