JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Rusi/ Lejoi modelen të pozojë me të brendshme në stadium, menjëherë pas skandalit shkarkohet drejtori i “Rostov Arena”
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 28/10/2020 19:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pas një fotosesioni provokues të modeles që ishte veshur me të brendshme në stadiumin Rostov, erdhi edhe shkarkimi i drejtorit të "Rostov Arena". Ky i fundit dha leje që një kompani e njohur të zhvillonte fotosesion reklamues me disa modele që do të vishnin rroba banje, ndërsa pozonin në stadium. Pozat me të brendshme në stadiumin që priti ndeshjet për Kupën e Botës 2018 janë cliësuar si skandal dhe si "pornografi".

Burimi: rt.com/Përktheu dhe përshtati: JOQ ALBANIA