JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Ledri dhe Sara pritet të bëhen prindër/ Procesin e lindjes nuk ua besojnë mjekëve shqiptarë, zgjedhin një vend të huaj
Shkruar nga: S Shtjefni | Publikuar më: 28/10/2020 17:17

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Dyshja fantastike Sara dhe Ledri, janë në pritjen e ëmbël të një fëmije, teksa do të bëhen prindër për herë të parë. Foshnja mësohet se është vajza dhe pritet që së shpejti të gëzojë çiftin më të dashur për shoë bizin shqiptar.

Si duket procesi i lindjes së vazjës së dyshes së mrekullueshme, pritet të ndodhë në Gjermani. Ky fakt është zbuluar përmes një Instastory nga “Instagrami” i Sarës. Kjo e fundit ka shfaqur për fansat e rrjetit social, pamje nga udhëtimi i tyre jashtë vendit, ndërsa pritet që dyshja e famshme të gëzojnë prindërimin.