JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Infektohet me Covid-19 Flamur Golemi
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 28/10/2020 11:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kreu i Bashkisë së Gjirokastrës Flamur Golemi ka rezultuar pozitiv me Covid 19. Mësohet se Golemi ka shfaqur shenja të sëmundjes, dhe është izoluar në banesë. Bëhet me dije se ditët e fundit ai ka takuar shumë qytetarë.