JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Ndodh edhe kjo! Adoleshentja filmohet duke “e shkrepur” në ajër
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 18/10/2020 1:38

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Adoleshenca është një fazë sa e bukur aq edhe delikate. Kjo për faktin se të rinjtë priren drejt eksperimentimit dhe aventurave të ndryshme pa u menduar dy herë, të cilat në jo pak raste rezultojnë me pasoja. Një video ka mbërritur së fundmi në redaksinë tonë, ku një vajzë adoleshente është filmuar duke qëlluar me pístóletë në ajër. Vendi i saktë nuk bëhet i ditur, por gjithsesi kjo gjë është shqetësuese, pasi përbën rrezik një sjellje e tillë.

Mesazhi i mbërritur:

Pershendetje Joq Ja adoleshentet e sotme, te mbysin fare