JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Policia ekzekuton 71-vjeçarin
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 24/09/2020 18:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Bëhet me dije se negociatat kanë mbaruar, 71-vjeçari vritet. RENEA ndërhyri duke shpërthyer derën e të moshuarit, i cili nuk pranoi të dorëzohej por iu përgjigj duke qëlluar në drejtim të tyre. Me reagimin e tij pati edhe kundërpërgjigje nga ana e RENEA-s, të cilët ekzekutuan të moshuarin. Ekzekutimi erdhi pas dështimit të disa negociatave me të moshuarin, i cili pati një bisedë me të bijën dhe të afërm të tjerë.