JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Punonjësit i kërkojnë të zbatojë rregullat për shkak të koronavirusit, klientja shkatërron dyqanin
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 24/09/2020 15:52

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje irrituese nga ana e një klienteje ka ndodhur në një market në Surrey të Britanisë së Madhe, ku kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin e dhunshëm të klientes e cila zemërohet pasi i kërkohet nga punonjësit të zbatojë masat e nevojshme të distancimit social. Klientja është zemëruar pasi ju kërkua të respektojë rregullat, dhe nisi të rrëzojë përtokë rafte të tëra me verë dhe pije alkoolike. Më pas autorja është ndaluar nga policia. Por në fund të fundit, çfarë faji kanë punonjësit se ka njerëz që duan të sëmuren me zor?

Burimi: DailyMail| Përktheu dhe përshtati: JOQ ALBANIA