JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Policia shkoi për ta arrestuar të moshuarin në Elbasan, ai i priti me kállásh
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 24/09/2020 14:43

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Policia ka sqaruar ngjarjen e cila është duke ndodhur në qytetin e Elbasanit, ku një 71-vjeçar po qëllon drejt policisë. Mësohet se pai ka "vënë dorë" mbi ish-gruan dhe vajzën, këto dy të fundit e kanë denoncuar të moshuarin në polici. Kur policia ka mbërritur për ta arrestuar, Lefter Zhidru i është përgjigjur me kállásh. Ende nuk është bërë arrestimi i tij, ndërkohë që është mësuar se janë plagosur dy të rinj, 22 dhe 21 vjeç. Ngjarja ka ngjallur frikë tek të gjithë qytetarët e Elbasanit.