JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Identifikohet personi që po qèllon drejt policisë, të plagosurit 21 dhe 22 vjeç
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 24/09/2020 14:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që është duke ndodhur në Elbasan. Mësohet se personi, i cili ka sulmuar me ármè policinë është Lefter Zhidru, 71 vjeç. Bëhet me dije se policia ka nxjerrë nga banesa vajzën dhe gruan e të moshuarit. Ende nuk është bërë i mundur arrestimi i 71-vjeçarit, ndërsa policia njofton se janë plagosur dy të rinj, 21 dhe 22 vjeç.

Fatmirësisht ata janë jashtë rrezikut për jetën. Policia është duke negociuar me agresorin.