JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Një person qëllon drejt policisë, plagosen dy kalimtarë
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 24/09/2020 13:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë është shënuar së fundmi në Elbasan. Një person ka qëlluar drejt policisë dhe janë plagosur dy kalimtarë të rastësishëm. BW raporton se personi i cili ka qëlluar me kállásh është shtetasi Lefter Zh. Drejt vendngjarjes është nisur RENEA dhe FSHN.