JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Gjyshja më s*ksi në botë, feston ditëlindjen në resortin superluksoz
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 23/09/2020 23:13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gina Stewart, e vetëshpallur “gjyshja më s*ksi në botë” ka postuar pamje nga festa e 50-vjetorit të saj, të shoqëruara me komentet e fansave që i thonë se duket sa gjysma e moshës. Gina Stewart, nga Gold Coast në Australi, festoi momentin historik me familjen e saj në një vendpushim luksoz me pesë yje. Po qëndroj në vilën e hotelit me pesë yje Sheraton Grand Resort Hotel në Queensland, Australia. Jam e rrethuar nga familja duke shijuar motin e ngrohtë, tha ajo.

Gina shfaqte për fansat e saj dhe tullumbacet me numër ’50’ së bashku me tortën e ditëlindjes. Gina u bë e famshme në 2018 kur arriti në finalet e konkursit australian të bukurisë Maxim, ku u rendit e dyta megjithse konkuronte me 18 vjeçare. Ajo është tashmë gjyshe pasi ka një nip një-vjeçar, prandaj dhe fansat e quajnë “gjyshja më seksi në botë”.

Burimi:The Sun|Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania