JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

I del Erion Veliaj në televizor/ I riu s’e përmban veten, i pështyn në surrat
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 16/09/2020 21:14

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Duket se çunave shqiptarë nuk u del inati me Erion Veliajn, i cili pak kohë më parë i quajti ata zdromsa. Pas shume e shumë ofendimeve mbi Lali Lekun, një tjetër reagim “i veçantë” për të ka mbërritur në redaksinë e JOQ ALBANIA. Një i ri, teksa ka qenë duke parë tëlevizor, i ka dalë përpara fytyra e Erion Veliajt. Duket se ai nuk është përmbajtur dot kur e ka parë dhe e ka ofenduar me fjalë të pista.

Gjithashtu, i riu e ka pështyrë televizorin disa herë duke treguar edhe njëherë sesa shumë i padëshirueshëm është për shqiptarët Lali Zdromsi.

Ndiqni videon: