JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Plas sherri mes adoleshentëve, 16-vjeçari plagos me thikë bashkëmoshatarin
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 16/09/2020 16:54

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një sherr mes dy adoleshentësh ka degjeneruar në përdorimin e thikave.

Policia njofton se më datë 16.09.2020, rreth orës 15:25, në lagjen nr. 1, gjatë një konflikti të çastit, shtetasi L. S., 16 vjeç, banues në Pogradec, dyshohet se ka dëmtuar me mjet prerës shtetasin R. T., 16 vjeç, banues në Pogradec, i cili aktualisht po merr mjekim në Spitalin e Pogradecit, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Gjithashtu u bë i mundur kapja, ndalimi dhe shoqërimi drejt Komisariatit i autorit të dyshuar të ngjarjes, me të cilin po kryen veprimet e mëtejshme proceduriale