JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Duhej të qëndronte i izoluar/ Futbollisti i kombëtares thyen karantinën, e ndalon policia
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 16/09/2020 14:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Futbollisti i kombëtares shqiptare, Emanuele Ndoj ka përfunduar në telashe të mëdha. Mesfushori kuqezi, duhet të qëndronte në karantinë.

Kjo pasi pak kohë më parë kishte qenë nën shoqërinë e dy miqve, që më vonë njëri prej tyre rezultoi pozitiv me koronavirus dhe të 3 ishin të detyruar të qëndronin në karantinë.

Sipas mediave italiane, mesfushori shqiptar është ndalur nga policia të enjten e kaluar jashtë një lokali, ku kishte thyer karantinën.

Kjo nuk është falur, teksa mesfushori është gjobitur menjëherë për shkeljen dhe thyerjen e karantinës.

Megjithatë në lidhje me këtë, nuk ka pasur ende një reagim nga Bresha, duke shpjeguar se nuk janë në dijeni të lajmeve që janë përhapur.