JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Plasin komentet për Tanushin që i mori jetën kunatës në sy të fëmijës 8 vjeç
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 16/09/2020 12:02

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmë në Bathore, ku shtetasi Agron Tanushi 'eliminoi' ish-kunatën Jetmira Hasani. Bëhet me dije se ata vazhdimisht kishin patur konflikte pronësie, ndërsa Jetmira po bëhej gati që të ikte nga banesa. Autori i ngjarjes ka ikur menjëherë dhe është shpallur në kërkim nga autoritetet. Të shumta kanë qenë edhe reagimet e qytetarëve për këtë ngjarje.