JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Kunati “eliminon” nusen e vëllait
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 15/09/2020 19:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një tjetër ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në Tiranë. Mësohet se një person është eleminuar me armë zjarri në Bathore. Shkak duket se është një konflikt brenda familjes.

Sipas informacioneve kunati ka qëlluar disa herë në drejtim të bashkëshortes së vëllait të tij. Akoma nuk dihet nëse vëllai i autorit dhe bashkëshorti i viktimës ka qenë prezent në momentin e ngjarjes. Mësohet se pak pas ngjarjes autori është larguar me shpejtësi dhe policia është vënë në ndjekje të tij.