JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Ky është 50-vjeçari nga Durrësi që tërhoqi qenin me makinë
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 15/09/2020 16:18

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fotot e një qeni që tërhiqej nga një automjet në Durrës u bënë virale në rrjetet sociale, çka bëri që autoritetet të reagonin dhe të kapnin personin që kreu aktin e shëmtuar.

Pak orë më parë u njoftua se u arrestua një 50 vjeçar. Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se ai është Faik Perkoxha nga Sukthi i Durrësit. 50-vjeçari duket se një person i dhënë mbas kafshëve pasi në rrjetet sociale poston shumë qenë.

Ende nuk duhet se çfarë e ka shtyrë personin që të kryente atë veprim me kafshën e pafajshme, por shpresojmë që ai të marrë atë që meriton.