JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

29-vjeçari humbi jetën në punë, vëllai i bën dedikimin prekës: Ike para kohe!
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 05/08/2020 13:46

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një 29-vjeçar humbi jetën ditën e djeshme në Tropojë, teksa ishte duke rregulluar një makineri në vendin e punës.

Artan Mulosmani ka ndërruar jetë në vend dhe pas kësaj policia ka arrestuar pronarin e biznesit të inerteve, ku i riu punonte.

Ditën e sotme janë publikuar edhe fotot e të riut.

Përmes një postimi në Facebook, vëllai i Artanit njofton për vdekjen e parakohshme të vëllait dhe jep detaje mbi ceremoninë e varrimit.