JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Fundosja e varkës me katër persona, gjendet trupi i gruas së mbytur
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 05/08/2020 12:17

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një ngjarje e rëndë u shënua vetëm pak orë më parë në Himarë.

Tre pjestarë të një familjeje dhe një person tjetër kishin dalë në det për të mbledhur rrjetat e peshkimit, por fatkeqësisht varka e tyre është përmbytur.

Fatkeqësisht trupi i gruas është gjetur i mbytur. Viktima është gjetur një milje larg vendit të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Një milje përballe Dhërmiut Policia Kufitare në bashkëpunim me Rojen Bregdetare bënë të mundur gjetjen e shtetases M.R , e cila ka humbur jetën si pasojë e mbytjes në det.