JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Pasi uli pantallonat në studion televizive/ Lela guxon sërish: Mbulohet vetëm me gjethe
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 04/08/2020 23:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gazetari Alfred Lela po merr vëmendje së fundmi përmes veprimeve që kryen.

Së pari pamjet e shoqërimit dhe dhunimit të tij në polici gjatë një proteste pranë kryeministrisë.

Më tej gjesti i zhveshjes publike para kryeministrit Rama në një studio televizive ku tregoi shenjat e dhunës së policisë.

Së fundmi ai ka habitur me fotot e shkrepura pasi shfaqet krejtësisht nudo.

Gazetari shfaqet pranë një vajze në natyrë dhe të dy kanë vendosur një gjethe për të mbuluar pjesët intime.

Duket se Lela këtë herë ka vendosur të shfaqet si Adami dhe Eva së bashku me vajzën pranë tij.