JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Shqiptari bën Show në mes të autostradës, i jep makinës mbrapsht
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 04/08/2020 22:37

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ngjarje të pazakonta ndodhin në vendin tonë.

Një person është filmuar pasditen e sotme në Laç duke ngarë makinën mbrapsht në mes të autostradës.

Pamjet kanë mbërritur në redaksinë e JOQ Albania nga një qytetar i shqetësuar i cili shprehet se me shumë mundësi ky shofer do bëhet shkak aksidenti përmes një gjesti të tillë.

Kujtojmë se së fundmi në vendin tonë janë shtuar rastet e personave që lëndohen për shkak të pakujdesisë në drejtimin e mjeteve madje janë shënuar edhe raste jetësh të humbura.

Mesazhi për JOQ Albania:

Sot pasdite ne Lac rrezikon jeten e te tjereve dhe ecen mbrapsht ne autostrade.