JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Maniaku fërkon organin gjenital para vajzës në urban, e reja: E bënte më këdo i ulej përballë
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 04/08/2020 18:46

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në pamje të parë këta persona duken të rregullt dhe të veshur mirë por papritur shfaqin anën e errët. Një situatë e tillë ka ndodhur me një vajzë të re ditën e sotme në urbanin e Vorës.

Një manjak veshur me kostum dhe kollare fillon të fërkojë organin gjenital ndërsa shikon ngultas vajzën.

Duket se ai nuk e ka kuptuar aspak që ajo ishte duke e filmuar dhe ka vijuar me gjestin e turpshëm në mes të autobusit.

Raste të tilla janë denoncuar shpesh herë në Tiranë nga persona që tregojnë se kanë parë abuzime të tilla në publik.

Mesazhi i vajzës për JOQ Albania:

Urbani i vores e filmova une po se kuptoi se kete pune bente me kedo i ulej perballe.