JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Nuk kanë të ndalur/ Vajzës i vjedhin biçkletën në mes të ditës!
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 04/08/2020 18:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Rastet e vjedhjeve të biçikletave në Tiranë janë kthyer në një shqetësim për shumë qytetarë. Denoncimet për raste të tilla kanë qenë të shumta edhe në faqen tonë. Ndërkohë denoncimi më e fundit ka ardhur nja një qytetare, e cila shprehet e shqetësuar se një i ka vjedhur biçikletën. Ngjarja ka ndodhur ditën e diel në orën 12:08 në rrugën Muharrem Budka në hyrje të një pallati në Kopshtin Botanik. Siç shihet dhe nga pamjet video të kapura nga kamera e sigurisë, i riu futet në hyrje të pallatit, kontrollon vendin dhe më pas kryen vjedhjen e biçikletës i pashqetësuar.

Denoncimi i qytetares:

Kjo vidio eshte bere ne rrugen Muharrem Budka ne nje hyrje pallati prane Kopshtit botanik, diten e djele ne oren 12:08min sic shikohet dhe ne vidio.Eshte vidio dhe duket e qart