JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Xherdan Shaqiri feston titullin kampion në jaht me disa femra
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 04/08/2020 16:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Liverpooli u shpall kampion dhe tashmë futbollistët po shijojnë disa ditë pushime. Njëri prej tyre është edhe Xherdan Shaqiri.

Ai është fotografuar nga mediat angleze në një jaht luksoz me miqtë e tij në një ishull të Spanjës.

Shaqiri shfaqet i skuqur nga dielli, teksa duket se ka harruar të lyhet me krem, pasi ishte shumë i ‘zënë’ duke u argëtuar në jaht.

Bashkë me të në jaht u panë edhe tri femra seksi të veshura me rroba-banje, të cilat po i qëndronin afër futbollistit.

Fotot janë publikuar nga "The Sun":