JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

U denoncua i zhdukur para tre ditësh, gjendet i riu
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 04/08/2020 16:15

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e djeshme në redaksinë tonë erdhi një denoncim për zhdukjen e një të riu më datë 1 të këtij muaji. Ai kishte dalë që në mëngjes nga shtëpia dhe nuk ishte kthyer më. Kanë qenë familjarët që kanë shprehur shqetësimin për zhdukjen e tij, ndërkohë që denoncimi ishte bërë dhe në polici. Lajmi i mirë është se ditën e sotme ai është gjetur dhe është kthyer në shtëpi.

View this post on Instagram

Nr. Kontakti: 0698237825

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania) on