JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

E rëndë në Durrës! I riu përdhunon 17-vjeçaren
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 04/08/2020 15:01

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një 20-vjeçar nga Durrësi ka rënë në prangat e policisë, pasi dyshohet se ka përdhunuar një 17-vjeçare. Arrestimi i tij erdhi pas denoncimit nga vetë vajza, tre vite më e vogël. Mësohet se riu ishte me banim në Durrës dhe ndaj tij rëndon akuza për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç”.

Njoftimi i policisë:

Arrestohet në flagrancë një shtetas për veprën penale “Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me dhunë me të mitur të moshës 14-18 vjeç”.
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin N.B., 20 vjeç, banues në Durrës, pasi dyshohet se ka abuzuar seksualisht me dhunë një shtetase të mitur 17 vjeçare.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.