JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

22-vjeçarja mbetet pa fjalë/ Merr gjobën e majme pse ushqeu disa pëllumba
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 04/08/2020 0:37

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një e re që ushqeu pëllumbat me sallamin vegan që po konsumonte ka mbetur pa fjalë pasi u gjobit me 150 £.

Kerris Fenn, 22 vjeç, u kap nga "policia e mbeturinave" kur po shqente me një pjesë të drekës së saj një grup pëllumbash që iu mblodhën rreth këmbëve.

Fenn, e cila ishte për qejf në Manchester tha se momenti i ëmbël me shpendët i ka kushtuar jo pak për shkak se ndoti mjedisin.

Ajo tha:

Kjo është dreka më e shtrenjtë që kam paguar ndonjëherë.

Ajo tregoi se policia i tha se ishte duke vepruar kundër rregullave dhe u gjobit me 150 pound ndërsa iu kërkua të nxitojë pagesën për të përfituar një ulje.

Burimi: dailystar Përktheu dhe Përshtati: JOQ Albania