JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Del nga ‘313’ anëtari i bandës së Avdylajve! Thyen krahun në burg
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 03/08/2020 23:41

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në burgun 313 ka ndodhur një incident. Një anëtar i grupit Avdylaj ka nxjerrë krahun teksa stërvitej.

Burimet për “Panorama”, bëjnë me dije se i dëmtuar ka mbetur shtetasi Jasin Avdylaj.

Ai ka qënë duke bërë ushtrime fizike teksa është rrëzuar dhe ka dëmtuar krahun.

Forcat Operacionale të burgjeve kanë bërë shoqërimin e tij për në Spitalin e Traumës ku edhe ka marë kujdesin e nevojshëm.