JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Sherr midis disa të rinjve, plas arma në resortin e ri në Mullet
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 31/07/2020 20:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Informacion paraprak

Të shtëna me armë zjarri janë shënuar pasditen e sotme në resortin e sapohapur të quajtur "Equos" në Mullet. Gjithçka ka ndodhur pas një konflikti midis disa të rinjve. Autori ka shtënë me armë në parkingun e resortit dhe më pas është larguar me shpejtësi me fuoristradë. Fatmirësisht nuk janë shënuar persona të plagosur.