JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Salah ndryshon totalisht pamjen, sulmuesin e Liverpoolit nuk do e njihni më
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 30/07/2020 13:33

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Sezoni ka mbaruar dhe tashmë sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed Salah po shijon pushimet.

Ai ka përfituar nga kjo situatë për t'iu përkushtuar pak më shumë vetes së tij dhe është paraqitur me pamje të re.

Salah ka braktisur stilin e tij të zakonshëm të flokëve.

Sulmuesi i Liverpoolit ka ndryshuar pamje duke i prerë flokët në një formë që mezi njihet nga e kaluara.

Salah ka publikuar fotografinë e tij me ndryshimin e bërë duke zgjuar komente nga më të ndryshme te tifozët.