JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

Vajzat i heqin të gjitha në Vlorë, pushuesit i ikën mendja: 19-20 vjeç, kosovare! Ne familjarë këtu…
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 25/07/2020 16:49

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në Shqipëri nuk ka ende plazhe publike, por kjo gjë duket se nuk i shqetëson të rinjtë, kryesisht vajzat të “shpalosin asetet” e tyre në sy të pushuesve të tjerë, sidomos në plazhet e jugut. Një ankesë ka mbërritur nga një djalë, i cili i shqetësuar shprehet se disa vajza të reja, shqiptare të Kosovës, të moshës 19, 20 vjeç kanë dalë topless në sy të të gjithëve.

Ai thotë se në atë zonë janë të gjithë familjarë, megjithatë ato nuk e vrasin mendjen dhe qëndrojnë në shezlong duke marrë rreze.

Ndër të tjera shprehet:

Duhet ber me dije qe sesht plazh nudo, por familjar. Kosovaret ne Vlore, jo nji po 3. Po shiko q ktu ka familjar e kjo na bezdis.