JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

“Lëshoje moj lëshojeee”/ 5 vajzat fusin në rreth 15-vjeçaren dhe e zhdepin në dru, njëra e filmon teksa e zhveshin
Shkruar nga: N Hoxha | Publikuar më: 18/07/2020 13:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një sherr i pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme në Tiranë, në zonën e njohur si "Shkolla e Bashkuar". Një grup vajzash, adoleshente në dukje, shihen teksa rrahin keq një vajzë tjetër. Siç shihet edhe në video, ato e shqyejnë nga rrobat atë dhe e godasin fort me shqelma. Arsyet e konfliktit lidhen me faktin se vajza i kishte sharë këto të fundit, sipas dëshmitarit në vendngjarje.

15-vjeçarja është rrethuar nga grupi i vajzave rreth moshës 17-vjeçare dhe ka marrë lëndime.