JOQ Albania
App Store
SHKARKO
Home
JOQ Albania

S’kanë të ndalur skenat e nxehta në Ksamil! Vajza i hipën djalit sipër në shezlong
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 13/07/2020 16:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Temperaturat e larta me sa duket po i detyrojnë vajzat në plazhet e Shqipërisë t’i heqin të gjitha, megjithëse ende në vendin tonë nuk ka asnjë plazh nudistësh.

Ankesa të shumta nga familjarë kanë mbërritur pranë redaksisë tonë edhe për performim veprash të nxehta të çifteve në shezlonge para syve të tyre e fëmijëve të mitur.

Të shqetësuar ata shprehen se nuk dinë ku të ankohen dhe se skena të tilla intime nuk kanë pse t’i dëshmojnë fëmijët e tyre të vegjël.

Babai i dy fëmijëve të vegjël është shprehur se një çift përballë tyre në shezlong po performonin akte intime në sy të të gjithëve pa e prishur terezinë fare.

“Vajza qe duket e hipur mbi djalin, e shihni qarte cpo ben, ska nevoje për fjale shume...”,-tha ai.

Komentet ju takojnë juve...