JOQ Albania
Shkarko aplikacionin
JOQ ALBANIA

App Store

Google Play

Home

25-vjeçarja përplaset me makinë, thyen shkallët dhe bën për spital zonjën rreth të 50-tave
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 10/07/2020 15:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e “Myslym Shyrit” në Tiranë.

Mësohet se një 25-vjeçare ka përplasur me makinë një grua rreth të 50-tave.

E reja ka humbur drejtimin e makinës së saj në rrethana të paqarta dhe ka përplasur zonjën, duke shkatërruar edhe shkallët e një ndërtese aty.

Gruaja ka mbetur e plagosur dhe është transportuar për në spital.